אודות וחזון רשת ג'נטלמן

אודות הרשת:

רשת Gentleman (ג'נטלמן) היא רשת המתנות הגדולה בישראל, אשר מונה כיום סניפים בפריסה ארצית. הרשת, קיימת משנת 1993 ומציעה מגוון רחב וייחודי של אביזרים וגאדג'טים מהאיכותיים והמשוכללים ביותר, של המותגים המובילים בתחום השעונים, מוצרי אלכוהול ועישון מהודרים, משחקים שולחניים ומשחקי חשיבה, ערכות ואביזרי שיאצו מסאז', תכשיטים, עטים יוקרתיים, מיניאטורות, משחקי זוגיות, מערכות סאונד, אולרים ועוד...

עם אפשרות לבצע חריטה אישית על מרבית המוצרים.

חזון:

רשת ג'נטלמן עושה מאמצים בלתי מתפשרים בכדי להישאר רשת המתנות המובילה בישראל
תוך התמקדות באיכות המוצרים – מוצרי הרשת נבחרים בקפידה על ידי צוות הרכש של החברה, לאחר בדיקת מקוריותם ותוך עמידה בסטנדרטיים בינלאומיים גבוהים ללא פשרות, בשאיפה להמשיך ולהביא אליכם את המוצרים האיכותיים ביותר.

כמובן שמלבד האיכות, הרשת שואפת להישאר חדשנית ולעדכן את תוואי המוצרים על בסיס קבוע ובהתאם לטרנדים העכשוויים ביותר, זאת באמצעות עדכון מגוון המוצרים והמתנות אשר נמכרות ברשת והבנת צרכיהם של כלל הלקוחות, בכדי שתוכלו להמשיך ולהפתיע במתנה שתמיד תצליח.

הרשת מאמינה מאוד בכוח אדם מקצועי ושואפת להכשיר בצורה מיטבית כל יועץ מכירות, בכדי שיוכל להעניק לכם את היחס האישי הטוב ביותר ולהתאים ליקירכם את המתנה המתאימה והמצליחה ביותר.

אנחנו גאים מאוד ביכולת שלנו לספק לכם שירות לקוחות מהיר, טוב ויעיל, ברצון להיות הטובים ביותר. תוך אמונה כי שירות לקוחות הוא חלק בלתי נפרד מחוויית הקניה ורואים תחום זה כאחד מעמודי התווך של הרשת. אנו דואגים לבקר את עצמנו בצורה קבועה, זאת על מנת לשפר ולשדרג את היכולת שלנו לתת לכל אחד ואחת מכן יחס מהיר, אישי ואנושי.

אנו מאמינים שמתנות הן בגדר "חובה" ואינן נחשבות כ"מותרות", לכן אנו דואגים למגוון רחב של מוצרים במחירים שמתאימים לכל כיס, כדי שתוכלו לשמח את היקרים לכם תמיד.